کرم پودر میبلین سوپر استی اکتیو ور ۳۰ ساعته کرم پودری ماندگار، مناسب برای انواع پوست است. خرید کرم پودر یکی از واجبات هر بانویی است. مزیت کرم پودر در پوشش‌دهی لکه، جوش و مشکلات پوستی می‌باشد. کرم پودر در انواع مختلف و انواع پوست در بازار لوازم آرایشی به فروش می‌رسد. در انتخاب و خرید کرم پودر مناسب دقت کنید. رنگ کرم پودر شما باید مطابق با رنگ پوست صورت باشد. در غیر اینصورت تضاد ایجاد نموده و جلوه‌ای بد خواهد داشت. ترجیحاً به دنبال خرید کرم پودر ارزان قیمت هم نباشید، زیرا جدای از بی‌کیفیتی، آسیب هم به پوست وارد خواهد نمود. کرم پودر اکتیو ور سوپر استی میبلین از سری کرم پودرهای باکیفیت این میبلین محسوب می‌شود. کمپانی میبلین Maybelline واقع در نیویورک یکی از محبوب‌‌ترین برندهای محصولات آرایشی است که در سال ۱۹۱۷ اولین ریمل را با برند میبلین ثبت کرد. این نام را به افتخار خواهرش میبل که عامل ظهور چنین ایده‌ای بود، گذاشت و نهایتا شرکت خود را در آمریکا تاسیس نمود.

کرم پودر سوپر استی میبلین Active Wear در حجم ۳۰ میل ارائه شده و جلوه ای طبیعی دارد. کرم پودر میبلین فاقد چربی و روغن است و پوشش دهی فوق العاده بالایی دارد. این محصول پرطرفدار در برابر تعریق بسیار مقاوم است و تا ساعت ها حالت اولیه خود را حفظ می‌کند. خانم هایی که فعالیت روزانه بالایی دارند در انتخاب و خرید کرم پودر میبلین شک نکنند. تکنولوژی Micro Flex به کار گرفته شده کرم پودر سی ساعته میبلین از تعرق صورت جلوگیری نموده و سبب بسته شدن منافذ پوست نمی‌گردد. همچنین بافت نرم و سبک این محصول پوست شما را طبیعی‌تر جلوه می‌دهد.

 

نظرات دوستان

میبلین یک شرکت محصولات آرایشی، مراقبتی و عطر در نیویورک آمریکا است. این شرکت در سال 1915 توسط توماس لایل ویلیامز در شیکاگو تاسیس شد. او دیده بود که خواهرش مخلوطی از وازلین و خاکستر ذغال را به مژه های خود می زند تا تیره تر شوند و تصمیم گرفت محصولی شبیه به ریمل های امروزی تولید کند، سپس اسم اولین محصول و برندش را به افتخار خواهرش میبلین گذاشت. این برند کار خود را با تولید ریمل شروع کرد و اکنون یکی از بزرگترین برندهای جهان است. شرکت میبلین در سال 1996 توسط شرکت لورال خریداری شد و هم اکنون زیرمجموعه ای از این شرکت فرانسوی است.