پریمیوم گالری پریمیوم گالری

سوالات متداول

پاسخ: شما می توانید مشخصات کاربری خود را ویرایش کنید. برای این کار با وارد کردن شماره تماس پیامکی جهت تایید حضورتان ارسال میگردد سپس با وارد شدن به پنل " داشبورد " و با کلیک کردن روی گزینه " ویرایش " میتوانید مشخصات خود را ویرایش نمایید.

پاسخ: بله، با این که بدون وارد شدن به سایت می توانید یک کالا را به سبد خرید اضافه کنید، اما برای انجام مراحل بعدی خرید و ثبت سفارش باید با حساب کاربری خود وارد سایت شده و یا در هنگام خرید، عضویت خود را تکمیل نمایید.

پاسخ: شما در 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته می توانید سفارش خود را ثبت کنید.

پاسخ : بله، شما میتوانید با کلیک کردن روی گزینه " موجود شد به من اطلاع بده " به محض شارژ شدن محصول به شما مشتری عزیز اطلاع داده میشود.

کاربران فروشگاه پریمیوم گالری می توانند با کارت های بانکی عضو شبکه شتاب در سایت فروشگاه آنلاین پریمیوم گالری، هزینه سفارش را به صورت آنلاین پرداخت کنند. در صورت کارت به کارت کردن مبلغ نیز می توانید با فروشگاه تماس حاصل نمایید برای پیگیری سفارش .

پاسخ: شما می توانید با استفاده از همه کارت های بانکی عضو شبکه شتاب در سایت فروشگاه پریمیوم گالری، هزینه سفارش را به صورت آنلاین پرداخت کنید.

پاسخ: گاهی ممکن است در هنگام پرداخت شبکه بانکی قطع شود و پرداخت ناموفق انجام شود. اما در این مواقع جای نگرانی وجود ندارد. در این حالت معمولا پول شما در حساب های میانی بانک است و خود بانک مغایرت ها را رفع کرده و مبلغ را به صورت خودکار به حساب شما برگشت می دهد. اگر تا 72 ساعت پول به حسابتان برگشت نخورد، آنگاه با بانک عامل پرداخت اینترنتی تماس بگیرید تا مغایرت برطرف شود.

پاسخ: سفارش ها از طریق تیپاکس در سرتاسر کشور ارسال می شوند البته در شهرهایی که تیپاکس نمایندگی داشته باشد در غیر این صورت با پست پیشتاز ارسال می شود.

پاسخ : هزینه ارسال سفارش برای همه خریدها برای ارسال به سراسر کشور 40,000 تومان میباشد.

پاسخ: زمان رسیدن ارسال ها پس از تحویل به پست یا تیپاکس، بر اساس محدوده جغرافیایی از 2 تا 4 روز کاری ، در شرایط عادی و غیر پروموشن ، متغیر است . بنابراین روز رسیدن سفارش با توجه به خدمات پستی مشخص است اما ساعت آن را نمی توان به طور دقیق تعیین کرد.

پاسخ: همه سفارش ها پس از طی مراحل پردازش، تحویل پست می شود.

توصیه می شود قبل از سفارش دادن محصول، از انتخاب خود از لحاظ بو، رایحه، کاربرد و روش مصرف با متخصصین فروشگاه اینترنتی پریمیوم گالری، مشاوره نمایید و نسبت به خرید خود اطمینان کامل حاصل نماید، چرا که بعد از تکمیل خرید و ارسال سفارش برای مشتری، در مورد عطریات در صورت داشتن شرایط لازم (باز نشدن بسته بندی کالا و دست نخوردگی که دال بر صحیح و سالم بودن کالا باشد) و با تایید مدیریت فروشگاه امکان پذیر می باشد.
محصولات پیشنهادی
اوت لت