پرایمر Météorites گرلن به واسطه ی تکنولوژی بازتاب نور باعث درخشش و شفافیت پوست شده و پوست سالم و درخشان دیده می شود. گلوله های داخل محصول پودری است، براق نیست و چربی اضافی پوست را کنترل میکند. بافت مروارید گونه پرایمر گرلن پوست را شفاف جلوه میدهد. پرایمر متوقی گرلن با رایحه دلپذیر بنفشه یک ترکیب منحصر به فرد حاوی پودری است که طیف رنگی هر محصول آرایشی را به طور خالص و در رنگ اصلی خود نمایان می کند و موجب ایجاد درخشش خیره کننده می شود. این پرایمر مناسب انواع پوست می باشد.
فاقد پارابن، سولفات و فتالات

حجم: 30 میلی لیتر

روش مصرف:
مقدار کمی از پرایمر را بین انگشتان خود قرار داده و بفشارید تا به حالت ژل مانند تبدیل شده سپس آن را روی پوست تمیز صورت خود به صورت دورانی ماساژ دهید.

نظرات دوستان

گرلن یک برند عطر و ادکلن فرانسوی است که در سال 1828 توسط Pierre-Francoise Pascal Guerlain تاسیس شد. گرلن ابتدا فعالیتش را با تولید محصولات بهداشتی شروع کرد و بعد از آن شروع به تولید عطر برای مشتریانش کرد. بعد از مدتی گرلن به یکی از موفق ترین کمپانی های عطر تبدیل شد. برند گرلن همیشه از مواد اولیه لوکس و کمیاب برای عطرهایش استفاده میکند مانند وانیلای فرانسوی و یا گیاه یلانگ یلانگ که در مزرعه خودش در جزیره Comoro کشت میشود. گرلن بعد از اینکه به شهرت جهانی عطری با نان Eau de Cologne imperial برای ناپلئون سوم اموراطور فرانسه و همسرش ساخت و به عنوان عطر رسمی اعلیحضرت شناخته شد. ملکه ویکتوریا انگلستان و ملکه ایزابلا اسپانیا نیز کسانی بودند که گرن برای آنها عطر مخصوص ساخت. گرلت تاکنون 452 عطر تولید کرد و بیشتر عطرهای این کمپانی زنانه است.