شامپو ضد ریزش مو حاوی کافئین آلپسین مدل C1 یک شامپوی تقویت کننده و حجم دهنده می باشد. این شامپو با ترکیبات فعالی از جمله کافئین و کراتین فرموله شده و حاوی زینک، روغن کرچک، نیاسین یا ویتامین B3 و ویتامین A می باشد. از این رو ضمن شستشو و پاکسازی پوست سر و موها، باعث تغذیه و بهبود گردش خون و اکسیژن رسانی به ریشه موها می شود. شامپو ضدریزش مدل کافئینC1  آلپسین ریشه های سست و ضعیف موها را انرژی رسانی و تقویت می کند. در نتیجخ به درمان ریزش و تحریک رویش مجدد موها کمک می نماید.  

معرفی شامپو ضد ریزش مو آلپسین مدل کافئین سی وان

ریزش مو یک مشکل رایج به ویژه در میان آقایان است. معمولا آقایان به دلایل مختلفی مانند ترشح هورمون تستوسترون و ... دچار ریزش مو می شوند. از جمله راهکارهای مختلفی که می تواند به درمان ریزش کمک کند، استفاده از شامپوهای مناسب است. شامپو ضد ریزش کافئینC1  برند Alpecin یک ضد ریزش قوی می باشد. این شامپو برای انواع مو مناسب بوده و به طور ویژه برای آقایان طراحی شده است. زیرا با داشتن کافئین به تعادل هورمون ها نیز کمک کرده و باعث کاهش و حتی درمان ریزش مو می شود.

توضیحات تکمیلی شامپو تقویت کننده و حجم دهنده مو کافئین سی وان الپسین

شامپو مو آلپسین مدل Caffeine C1 به مو و پوست کف سر انرژی می بخشد و باعث پرپشت و ضخیم شدن موها می شود. بعلاوه از طریق افزایش اکسیژن رسانی و تقویت پیاز مو، رشد مجدد موها را تحریک می کند. شامپو کافئین آلپسین در کنار افزایش ضخامت و استحکام تارهای مو، مانع سستی و ریزش آن ها می شود. در نتیجه به میزان زیادی از ریزش موی ارثی یا ریزش در هنگام شستشو جلوگیری می نماید. این شامپو دارای عصاره کافئین و نعناع است. 

مشخصات شامپو ضد ریزش Caffeine C1 آلپسین

•    فرموله شده با کافئین و کراتین و حاوی زینک، روغن کرچک، نیاسین یا ویتامین B3 و ویتامین A 
•    تقویت کننده و حجم دهنده مو 
•    شستشو و پاکسازی کامل پوست سر و موها
•    تغذیه کننده و انرژی بخش مو و پوست کف سر
•    بهبود گردش خون در پوست سر و اکسیژن رسانی به پیاز موها 
•    دارای عملکرد ضد ریزش قوی
•    درمان ریزش مو و تحریک رویش مجدد موها 
•    موثر در افزایش ضخامت و استحکام تارهای مو
•    ایجاد موهای پرپشت و ضخیم و سالم تر 
•    جلوگیری از ریزش موی ارثی یا ریزش در هنگام شستشو 
•    طراحی شده برای آقایان 
•    مناسب برای انواع مو 
•    حجم: 250 میلی لیتر

مواد موثر

این شامپو حاوی کافئین است که اثرات ضد ریزش قوی دارد. این ماده به سرعت جذب شده و باعث بهبود گردش خون و اکسیژن رسانی در قسمت پیاز موها می شود. در نتیجه به تقویت ریشه های مو کمک می کند. از طرفی دیگر ترشح هورمون تستوسترون که می تواند یکی از دلایل ریزش مو در آقایان باشد را متعادل می سازد. یکی دیگر از ترکیبات موثر این شامپو، کراتین است که باعث تغذیه و تقویت عمقی ریشه مو می شود. 

طرز استفاده 

شما می توانید به صورت روزانه هم از این شامپو استفاده نمایید. مقدار کافی از آن را روی پوست خیس کف سر ماساژ دهید تا کف کند. اجازه دهید شامپو حداقل 2 دقیقه روی موها بماند تا اثربخشی مطلوبی ارائه دهد. پس از آن موهای خود را آبکشی کنید. 

نقد و بررسی شامپو آلپسین سی وان حاوی کافیین 

این شامپو که به طور ویژه ای برای مردانی با موهای نازک و کم پشت ساخته شده، یکی از بهترین و پرفروش ترین شامپوهای ضد ریزش در آلمان و جهان است. زیرا علاوه بر شستشوی مو و کف سر، به تقویت و رشد طبیعی موها نیز کمک می کند. به طوری که با استفاده منظم باعث پرپشت و ضخیم تر شدن موها شده و به میزان چشمگیری از ریزش مو جلوگیری می کند. به کمک این شامپو در ابتدا شاهد مهار یا کاهش سرعت ریزش موها بوده و به مرور نیز سبب می شود که موهای ریخته شده جبران شوند. شامپو آلپسین حاوی کافئین با تمرکز بر جلوگیری از ریزش موها تولید شده است. بنابراین در مدت زمان کوتاهی، نتایج چشمگیری را ایجاد می کند. اما توجه داشته باشید که در همان ابتدای ریزش به سراغ شامپوهای درمانی ضد ریزش بروید و به صورت مداوم از آن ها استفاده کنید. لازم به ذکر است که این شامپو جزو شامپوهای بدون سولفات نمی باشد. 

نظرات دوستان

آلپسین ضد ریزش مو

کمپانی آلپسین یکی از برندهایی است که به تولید محصولات مراقبت پوستی، رنگ، شامپو، حالت دهنده و محصولات مراقبتی آقایان پرداخته است. بسیاری از آقایان ممکن است به ریزش موهایشان اهمیت ندهند و دلیل آن را مسائل ژنتیکی (ارثی) بدانند. برای ریزش ژنتیکی مو درمانی وجود ندارد اما این کمپانی با ساخت شامپوهایی مخصوص که از ریزش آن جلوگیری می‌کند راه حلی برای این مسئله پیدا کرده است و آقایان می‌توانند با مصرف این شامپوها از ریزش موهایشان جلوگیری کنند. این برند در ارتباط با ریزش موهای بانوان در دوران یائسگی که ریشه مو هایشان سست می‌شود نیز محصولات موثری به بازار عرضه کرده است.

تاریخچه برند آلپسین

شرکت بازرگانی سینا چابهار در دی ماه 1379 با هدف کمک به بهبود بهداشت،سلامت و کارآفرینی در ایران تاسیس شد. شروع فعالیت این شرکت به عنوان نماینده برند آلپسین تولید کمپانی دکتر ولف آلمان در منطقه آزاد چابهار می‌باشد. برندآلپسین در بیلفیلد آلمان تاسیس شد. موسس این کمپانی دکتر ولف نام داشت. در زمان جنگ بریتانیا، در طی بمباران بیلفیلد این کمپانی از بین رفت و پسر دکتر ولف (دکتر کورت ولف) که آن زمان مدیر این برند بود تنها در صورتی می‌توانست به فعالیت این برند ادامه دهد که به نیروهای جنگی آسیب دیده بریتانیا کمک کند. بنابراین دکتر کورت ولف فعالیت خود را دوباره شروع کرد و این بار محصولات آرایشی و دارویی برند آلپسین را تولید کرد.