شامپو حجم دهنده فیتو ولوم

شامپو حجم دهنده فیتو ولوم مخصوص موهای نازک Phyto Phytovolume با اولین استفاده می تواند موها را به وضوح ضخیم تر و پرحجم تر نشان دهد. عصاره جلبک قرمز در این شامپو می تواند باعث آبرسانی به موها شده و آب را به فیبرهای مو تزریق کند. به این ترتیب، موهایی پر حجم و درخشان خواهید داشت. عصاره میوه گوارانا نیز موها را از ساقه احیا می کند. عصاره بومادران نیز با خاصیت قابض خود می تواند مقاومت فیبرهای مو را بالا ببرد. این شامپو می تواند موهای شما را که به هر دلیلی دچار نازکی یا کم حجمی شده اند، به موهایی حجیم و خوش فرم بدل کند.

آیا شامپو حجم دهنده مو فیتو ولوم خوبه؟

اگر تار موهای شما به صورت ژنتیکی نازک است یا در اثر دکلره کردن دچار تضعیف شده است، شامپو حجم دهنده فیتوولوم یک محصول بسیار قدرتمند برای افزایش حجم و قدرت حالت پذیری به موهای شما است. این شامپو با استفاده از ترکیبات کاملا طبیعی و گیاهی، موهای شما را تقویت کرده و بدون وارد کردن آسیب به آنها، تارهای مو را ضخیم و خوش حالت می کند. شما حتی با اولین استفاده از این شامپو می توانید اثر مثبت آن در افزایش حجم موها را شاهد باشید و آن هم به دلیل این است که ترکیبات این شامپو به سرعت به فیبر موها نفوذ کرده و علاوه بر آبرسانی، یک پوشش قدرتمند بر روی آنها ایجاد می کنند.

ویژگی ها :

۱. حجم دهنده موهای نازک
۲. آبرسان و تقویت کننده موها
۳. افزایش استحکام و قطر تارهای مو
۴. افزایش انعطاف و حالت پذیری موها
۵. حاوی ترکیبات جمع کننده منافذ پوست سر جهت کاهش ترشح چربی سر
۶. پاک کننده و تمیز کننده موهای سر
۷. بازگرداندن الکتریسیته از دست رفته مو
۸. حاوی عصاره بومادران و عصاره ریشه گیاه پنجه ای
۹. حاوی کیتین برای پوشش دهی تارهای مو
۱۰. دارای خواص آنتی اکسیدانی
۱۱. ۹۰ درصد حجم و درخشش بیشتر و ۸۱ درصد تراکم بیشتر مو
۱۲. فاقد پارابن
۱۳. فاقد رنگ های مصنوعی، محصولات پتروشیمی و فتالات ها
۱۴. حجم 250 میل
۱۶. محصول فرانسه

نحوه استفاده :

هفته ای دو بار، هنگام استحمام مقداری از شامپو حجم دهنده مو فیتو ولوم را کف دست ریخته و به آرامی موها را ماساژ دهید. اجازه دهید دو تا سه دقیقه کف شامپو بر روی سر باقی بماند. سپس موها را به خوبی آبکشی کنید.

نظرات دوستان