کافئین، ماده ای است که اخیرا در ترکیبات بسیاری از محلول ها و محصولات ضد ریزش مثل آلپسین سی وان به کار گرفته می شود. نتایج آزمایشات و تحقیقات جدید، نشان داد که کافئین با تاثیر مستقیم بر گردش خون و افزایش آن، سبب تقویت پیاز مو و و اکسیژن رسانی بیشتر به آن می شود. جذب این ماده به سرعت انجام می شود و از پوست سر رد شده و به ریشه ی مو می رسد و باعث تقویت آن می گردد. عوامل بسیاری باعث ریز مو می شوند، یکی از آن ها در آقایان، ترشح هورمون تستوسترون است. کافئین موجود در شامپو آلپسین سی وان ، این هورمون ها را متعادل کرده و سرعت ریز موها را کاهش می دهد. اگر زود اقدام کنید و در ابتدای ریزش از این شامپو استفاده کنید، موهایی که از دست داده اید پس از مدتی، به صورت کرک مانند دوباره می رویند و با مصرف مداوم، ضخامت سابق خود را به دست می آورند. شامپو آلپسین حاوی کافئین، علاوه بر تقویت موها، به سبب افزایش گردش خون در کف سر، اثر گذاری دیگر محصولات موضعی که برای تقویت موهایتان استفاده می کنید نیز افزایش می دهد. توجه داشته باشید که کافئین تا زمانی موثر است که استفاده شما از شامپو، ادامه دار باشد و بعد از قطع کردن مصرف، ممکن است موها مجددا دچار ریزش شوند.

علاوه بر کافئین، کراتین به کار رفته در شامپو آلپسین سی وان باعث تغذیه ریشه ی مو می گردد و یکی دیگر از ترکیبات موثر این شامپو است.

ریشه موها بر اثر عوامل بسیاری سست شده و ریزش مو را به عنوان شایع ترین اختلال برای موها تبدیل کرده است. در چنین شرایطی موها نیاز به تقویت و تغذیه دارند و به خرید محصولات مغذی مو روی می آورید.

شامپو آلپسین c1 با تمرکز بر جلوگیری از ریزش موها، با خواصی که کافئین موجود در آن دارد، در مدت زمان کوتاهی تاثیرات مطلوب خود را نمایان می کند.

 

مزایای شامپو آلپسین سی وان

اگر شامپویی که برای شست و شوی موها از آن استفاده می کنید مناسب نباشد؛ به راحتی می تواند تارهای موهایتان را ضعیف کند و در نتیجه شاهد ریزش موهایتان خواهید بود. آلپسین با بهره گیری از تاثیر کافئین بر ریزش مو، در طی آزمایشات مکرر و تخصصی از خواص این ماده موثر در تولید شامپو آلپسین سی وان استفاده کرده است. ترکیبات ما فوق قوی این شامپو به سرعت جذب می شوند و با افزایش گردش خون، اکسیژن رسانی و تغذیه کردن تارها، ریزش موها را سریعا مهار می کنند.  فراموش نکنید که برای حصول نتیجه بهتر باید به صورت مداوم از این محصول استفاده کنید و امکان ریزش مجدد موها پس از قطع مصرف وجود خواهد داشت.

 

ویژگی های شامپو کافئین آلپسین

  • تحریک کننده رویش مجدد موها
  • استفاده از کافئین جهت رفع ریزش مو
  • افزایش ضخامت و استحکام تارهای مو
  • حاوی کراتین برای تقویت عمقی ریشه مو
  • با خاصیت ضد ریزش قوی و حجم دهنده
  • افزایشی اکسیژن رسانی به پیاز مو
  • مناسب برای انواع مو

 

روش استفاده از شامپو آلپسین سی وان

این شامپو برای مصرف روزانه مناسب می باشد و بعد از خیس کردن موها مقداری از شامپو را کف سر ریخته و ماساژ دهید. بعد از 2 دقیقه شست و شو، موها را به خوبی آبکشی نمایید.

نظرات دوستان

کمپانی شناخته شده آلپسین در شهر بیلفیلد آلمان متولد شد و موسس این برند دکتر ولف است. این کمپانی یک بار سابقه فروپاشی دارد آن هم زمانی است که در دوران جنگ، بریتانیا شهر بیلفیلد را با بمباران مورد هجوم قرار داد. در آن زمان پسر دکتر ولف مدیریت این کمپانی را در دست داشت و تنها راه نجات برندشان، کمک به نیروهای آسیب دیده بریتانیا و مشارکت در درمان آن ها در زمان جنگ بود. اینگونه بود که برند آلپسین فعالیت خود را زنده نگه داشت. این گونه بود که دکتر کورت ولف فعالیت و تولید محصولات آلپسین را از سر گرفت و به تولید محصولاتی در زمینه آرایشی و دارویی که جنبه درمانی داشته باشند مثل شامپو آلپسین پرداخت. 

محصولات مراقبت از مو و زیبایی آلپسین

این کمپانی یکی از برندهایی است که به تولید انواع محصولات مراقبت پوستی، از جمله رنگ، شامپو ها، حالت دهنده ها و محصولات مراقبتی آقایان پرداخته است و نیازهای مشتریان را اولویت خود قرار داده.

معضل ریزش مو در آقایان و خانم ها معمولا ریشه در ژنتیک آن ها داشته و برای درمان این نوع از ریزش مو راه درمان قطعی وجود ندارد. بنابراین تولید محصولی که بر این نوع ریزش موها تاثیر داشته باشد و از ریختن موهایی که ارثی دچار کم پشتی می شوند جلوگیری کند، امر بسیار سخت و ادعایی باور نکردنی است. اما برند آلپسین با تولید شامپوهای alcepin یک راه حل ساده پیش روی آقایانی گذاشته که همیشه از ریزش مو رنج می برند. شما می توانید با استفاده از شامپوهای برند آلپسین به قطعیت از ریزش موهای خود حتی به دلیل ژنتیکی جلوگیری کنید.

بر هیچ کس پوشیده نیست که مویی که از دست رفته و ریخته مجددا رشد نخواهد کرد و موها بر اثر ریزش رفته رفته دچار کم پشتی می شوند. همچنین خانم ها نیز با این مشکل مواجه هستند و به دنبال راه حلی مناسب می گردند. چرا که زنان در زمان بارداری یا دوران یائسگی ریشه موهایشان به شدت ضعیف و سست شده و دچار ریزش شدید می شود. لاین درمانی این برند که شامل شامپوهای تخصصی ضد ریزش چه برای خانم ها و چه آقایان جزء اولین برندهایی است که به رفع این مشکل پرداخته و توانسته به خوبی در این زمینه فعالیت کند.