پاستیل تقویت کننده مو هیرتامین از بهترین و قوی ترین محصولات تقویت و افزایش رشد مو در دنیا بشمار میروند.

این محصول که ترکیبی تخصصی از ویتامین ها، مواد معدنی و مواد گیاهی و طبیعی را شامل میشود، تا حد زیادی در افزایش رشد و تقویت مو موثر است.و با تقویت فولیکول های مو، در درمان ریزش و افزایش شادابی و سلامت مو نقش دارد.

این محصول با فرمولاسیون کاملا گیاهی و مغذی، بطور طبیعی، طول، ضخامت، استحکام و حجم مو را افزایش میدهد و ظاهر مو را درخشان، پرپشت و سالم میکند.

پاستیل تقویت کننده مو هیرتامین شامل ویتامین ها و ترکیبات معدنی از جمله روی، بیوتین، ویتامین های A ،B7 ،C ،D3 و زینک و همچنین میوه و ترکیبات گیاهی مانند سیب، انار، کرن بری، بلو بری، توت فرنگی، هویج سیاه و زرد چوبه است.

ترکیب تمام این مواد در کنار یکدیگر، مکملی ویتامینه، تقویت کننده و سرشار از آنتی اکسیدان را تشکیل میدهد.که برای افزایش رشد و بهبود سلامت کلی مو ضروری است

نظرات دوستان

برند هیرتامین توسط لیلا میلانی و لیلی قالیچی در سال 2013 تاسیس شد.

این کمپانی علاوه بر هیرتامین که یک مکمل تقویت مو می باشد محصولات دیگری برای سلامت مو از جمله مکمل و قرص لاغری بلوتامین، شامپو تقویت کننده و ضد ریزش موی بیوتین هیرتامین و غیره را نیز عرضه می کند.

تاسیس کنندگان اصلی برند هیرتامین در سایت و اینستاگرام اصلی هیرتامین اعلام کرده اند که این برند هیچ نمایندگی رسمی در ایران ندارد لذا در هنگام خرید باید کاملاً به این نکته توجه داشت. با بررسی ترکیبات هیرتامین ایرانی که کاملا مشابه هیرتامین اصل بسته بندی می شوند نشان داده شده اشت که تفاوت قابل ملاحظه ای بین کیفیت هیرتامین ایرانی و اورجینال وجود دارد.