عطر ادکلن پریمیوم / Jean Paul Gultier / عطر ادکلن ژان پل گوتیه کوکوریکو بای نایت

عطر ادکلن ژان پل گوتیه کوکوریکو بای نایت | Jean Paul Gaultier Kokorico by Night

فعلا موجود نیست
سایز 50 میل
طبع گرم و شیرین 
گروه بویایی شرقی وانیلی
عطار الیور کرسپ , آنیک مناردو
جنسیت مردانه
نوع عطر ادو تویلت
فصل فصول سرد
ماندگاری بسیار خوب 
پراکندگی متوسط

 برند عطر ادکلن Jean Paul Gaultier-ژان پل گوتیه اصالتا یک کمپانی عطر و ادکلن آمریکایی است. این تولید کننده ی عطر و ادکلن تا کنون بیش از 80 عدد عطر وو ادکلن با برند ژان پل گوتیه | Jean Paul Gaultier  وارد بازار عطر و ادکلن نموده است . کمپانی   ژان پل گوتیه | Jean Paul Gaultier از سال 1976 شروع به کار نموده  و ازز سال 1993 وارد  بازار عطر و ادکلن شده است .عطر و ادکلن های این کمپانی  اکثرا زنانه است. لیست عطر و ادکلن های این برند را می توانید در پایان توضیحات مشاهده نمایید.
ژان پل گاتییر طراح فشن فرانسوی اولین مجموعه اش را در سال 1976 عرضه نمود. وی هیچگونه آموزش رسمی ندیده بود اما در سن جوانی اقدام به ارسال طرحهایش بهه برخی از معتبرترین برندها نمود. Pierre Cardin وJean Patou تنها کسانی بودند که استعداد وی را تشخیص دادند و به وی در راه اندازی کسب و کارش کمک نمودند.
فعالان صنعت به وی لقب " بچه تخس فشن" دادند. او در دهه 1980 اولین دامن برای مردان را طراحی کرد و در دهه 1990 لباس زیر زنانه ای تولید کرد که مدونا از آنن استفاده می نمود.

عطر ژان پل گوتیه-ادکلن Jean Paul Gaultier وی در سال 1993 اولین عطر خود Paul Gaultier EDP for women را تولید و روانه بازار عطر و ادکلن نمود، بعدها اسم این عطر به Classique تغییر پیدا کرد. اکثر عطر و ادکلن های گاتییر ترکیبی خاص و بسته بندی عجیب و منحصر بفرد دارند. گاتییر عطرهایش را به همراهی کمپانی عطرسازی Beaute Prestige International تولید می نماید.

عطر ادکلن ژان پل گوتیه کوکوریکو بای نایت

Jean Paul Gaultier Kokorico by Night

سایز 50 میل
طبع گرم و شیرین 
گروه بویایی شرقی وانیلی
عطار الیور کرسپ , آنیک مناردو
جنسیت مردانه
نوع عطر ادو تویلت
فصل فصول سرد
ماندگاری بسیار خوب 
پراکندگی متوسط

موجود نیست