سرم حلزون کوزارکس یک اسنس بی نظیر با بافتی سبک است که سلامت پوست را به طور چشمگیری افزایش می دهد. این محصول به سرعت جذب پوست شده و درخششی طبیعی و زیبا به پوست می بخشد.

این اسنس، سرشار از اسلایم حلزون می باشد که پوست را عمیقا تغذیه کرده و آن را در تمام طول روز، مرطوب و درخشان حفظ می کند. همچنین علاوه بر رطوبت رسانی و آبرسانی عمقی، به بهبود بافت پوست و کاهش لک ها کمک چشمگیری می کند.

از دیگر خواص اسلایم حلزون، رفع زبری و کدری پوست، بهبود اسکار و حساسیت های پوستی می باشد. سرم حلزون کوزارکس با رطوبت رسانی و تغذیه کنندگی عمقی، خطوط ها و چروک های پوستی را کاهش می دهد.

ترکیبات:

  • 96.3% اسلایم حلزون: تغذیه کننده قوی، جذب سریع
  • 1000ppm سدیم هیالورونات: پلامپ کننده، التیام بخش، آبرسان
  • آلانتوئین و پانتنول: التیام بخش، کاهش قرمزی و حساسیت
  • بتائین و هیالورونیک اسید: آبرسانی عمقی و طولانی مدت
    روش مصرف:

    پس از شستشوی پوست و استفاده از تونر، مقدار کمی از محصول را روی پوست صورت پخش کنید. سپس با استفاده از نوک انگشتان، ضربات ملایمی به پوست بزنید تا محصول بیشتر جذب شود.

نظرات دوستان

برند کوزارکس یک برند مشهور کره‌ای است که در زمینه تولید محصولات مراقبت از پوست فعالیت دارد.

دلیل شهرت این برند به‌خاطر تولید محصولات مراقبتی با فرمولی ساده ولی با غلظت بالا است.

مأموریت این برند ارائه بهترین راه‌حل‌ها برای انواع مشکلات پوستی است و برای این هدف مهم، از نظرات مصرف کنندگان الهام می‌گیرد.

در حال حاضر که صنعت مراقبت از پوست با برندهای مختلف اشباع شده، برند کوزارکس با یک ایده ساده اما خلاقانه و جدید توانست به یکی از بهترین برند های کره جنوبی تبدیل شود. البته شهرت این برند تخصصی درمانی، محدود به مرزهای کره نماند و همین حالا که شما در حال خواندن متنی درباره این برند به زبان فارسی هستید، می‌توانید تصور کنید که CosRx در سراسر دنیا به چه شهرتی رسیده است!

اکثر محصولات کوزارکس بر پایه آلفا هیدروکسی اسید ها هستند که بیشترین عملکرد را روی انواع مشکلات پوستی مثل ازبین‌بردن سلول‌های مرده، کاهش کک‌ومک، کاهش لکه‌های پوستی و… دارند.