برخی از لوازم آرایشی ها مثل سایه چشم، رژگونه، خط چشم کاسه ای، ریمل و … ممکن است شکسته یا خشک شود که این قطره به بازسازی و ترمیم محصولات آسیب دیده می پردازد. دارای تکنولوژی به روز در زمینه میکاپ می باشد.

ویژگی های قطره اینگلوت:

  • استفاده آسان تر از محصول
  • افزایش دوام و ماندگاری
  • افزایش پیگمنت و رنگدانه محصول
  • قدرت جذب بالا
  • قابل استفاده برای زیر کرم پودر، سایه چشم، گلیتر و …
  • دارای جدیدترین تکنولوژی
  • قابلیت احیاء فوق العاده

قطره احیاء اینگلوت

قطره duraline اینگلوت یک مایع شفاف بدون آب است که سبب افزایش پیگمنت انواع محصولات آرایشی پودری می شود و آن را تبدیل به یک مایع ضد آب و ضد تعریق کرده و از ریزش آن جلوگیری می‌کند. دارای یکی از جدیدترین تکنولوژی های میکاپ روز دنیا است که از آن به عنوان زیرساز یا میکس با محصولات دیگر مانند کرم پودر، سایه چشم، گلیتر، خط چشم ژلی ، سایه ابرو و… می‌توانید استفاده کنید.

این قطره سبب نرمی مواد ترکیب شده با آن می‌شود و قدرت جذب مواد را به روی پوست افزایش می‌دهد و پس از محو (بِلِند) شدن ضمن ایجاد نرمی جلوه و زیبایی میکاپ شما را دو چندان می‌کند.

این محصول قابلیت احیاء فوق العاده خط چشم های ژله ای، ژل ابروهای خشک شده و سایه های شکسته را دارد و آن ها را به خوبی ترمیم می‌کند و باعث ماندگاری و دوام آنها و میکاپتان می‌شود.

برخی سوالات شما …

قطره اینگلوت برای چی خوبه؟

به دوام و ماندگاری آرایش کمک فراوانی کرده، محصولات را به ضد آب تبدیل می کند. همچنین پیگمنت و رنگدانه های محصول را افزایش می دهد و به ترمیم و بازسازی محصولات آرایشی کمک فراوانی می کند.

با استفاده از این قطره به احیاء و بازسازی ریمل های خشک شده، پماد ابرو و خط چشم ژله ای کمک فراوانی می کند. همچنین می توان سایه های شاین دار را به خط چشم مایع تبدیل کرد.

قابل استفاده روی چه محصولاتی است؟

روی سایه چشم ها، رژگونه ها و محصولات پودری قابل استفاده است همچنین محصولاتی چون ریمل، کرم ابرو، کانتور های چرب و … می توان استفاده کرد.

قابل میکس با گلیتر های نرم نیز می باشد.

بافت خط چشم را تغییر نمی دهد؟

خیر، اگر به مقدار مناسب استفاده شود تغییری در بافت ایجاد نمی شود.

پیگمنت و رنگدانه های محصولات را افزایش می دهد؟

بله، این محصول پیگمنت سایه ها و دیگر محصولات را افزایش می دهد.

نحوه استفاه از قطره اینگلوت:

مقدار کمی از آن را با محصولات آرایشی مورد نظرتان میکس کنید تا ظاهری بسیار زیبا و ماندگار به میکاپتان ببخشد.

برای ترمیم سایه ها و محصولات پودری بهتر است ابتدا سایه را پودر کنید سپس از قطره اینگلوت استفاده کرده و با دستان محصول جدید را پرس کنید.

نظرات دوستان

برند لهستانی اینگلوت در سال 1983 میلادی توسط وویچک اینگلوت در شهر پرزمیسی لهستان تاسیس شد. این شرکت آرایشی- بهداشتی هم اکنون یکی از تولیدکنندگان پیشرو در صعنت تولید محصولات آرایشی در دنیا به حساب می آید. اینگلوت همواره در تمام رویدادهای مرتبط با حوزه زیبایی و آرایشی بین المللی حضوری چشمگیر داشته است. این برند در رویدادهایی همچون نمایش های هفتگی مد در شهرهای مختلف، مسابقات و مجموعه های تلویزیونی و همچنین نمایش های موزیکال برادوی حضور داشته است که از میان آخرین فعالیت های این کمپانی لهستانی می توان به حضور در برنامه ها و پروژه های هنری سینمایی و همکاری در فیلم های پرطرفدار سینمای جهان اشاره نمود. آغاز به کار برند اینگلوت در سال ۲۰۰۶ میلادی فعالیت های بین المللی اینگلوت با افتتاح شعبه ای از فروشگاه این کمپانی در شهر مونترال کانادا آغاز شد. رشد و توسعه سریع این کمپانی لهستانی به حضور فعال اینگلوت در 600 فروشگاه مهم در بیش از ۷۰ کشور جهان انجامید. این فروشگاه ها در مکان های تجاری معتبری از جمله میدان تایمز، مرکز تجاری چلسی در نیویورک، دبی مال، وستفیلد لندن، پلازا کارسو در مکزیکو سیتی واقع شده است. اینگلوت میان جدیدترین دستاوردهای علمی و طیف رنگ های جذاب و زنده پیوندی جدید برقرار کرده است. این برند به لطف عرضه محصولات باکیفیت با طیف رنگ هایی بسیار متنوع توانسته است در میان رقبای خود جایگاه مناسبی به دست آورد. این رنگ ها شامل ۱۵۰۰ طیف رنگ می شود که حداقل ۴۰۰ طیف رنگ آن مخصوص محصولات آرایشی لب، ۶۰۰ طیف رنگ آن برای محصولات آرایشی چشم و بیش از ۳۰۰ طیف رنگ نیز به محصولات ویژه چهره پردازی اختصاص دارد. محصولات ناخن این برند نیز در ۴۰۰ طیف رنگ مختلف عرضه می شوند.