پالت رژ لب 01 میبلین دارای هشت رنگ است که رنگدانه های بسیار قوی و جذاب دارد و یک بافت نرم،کرمی و مات دارد.این رژ لب ها خاصیت مرطوب کنندگی دارد و یک پوشش فوق العاده و زیبا به لب ها می دهد و از خشکی لب جلوگیری می کند و جلوه ای بی نظیر و بی نقص به لب می دهد.این پالت دارای اپلیکاتور مخصوص است که با استفاده از آن به راحتی می توانید پوششی زیبا به لب هایتان هدیه کنید و دارای رنگ هایی بی نظیر و کاربردی است که با استفاده از آن می توانید ظاهری متفاوت و بی نقص به میکاپ خود بدهید و آن را کامل کنید.

این محصول ماندگاری بالایی دارد و تا 12 ساعت همچنان همانند لحظه اول آن می تواند باقی بماند.

روش مصرف:

ابتدا خط لب خود را بکشید.سپس لب را با انتهای بزرگتر اپلیکاتور با رژ پوشش دهید و رنگ آن را به دلخواه می توانید پر رنگ یا کم رنگ کنید.

نظرات دوستان

میبلین یک شرکت محصولات آرایشی، مراقبتی و عطر در نیویورک آمریکا است. این شرکت در سال 1915 توسط توماس لایل ویلیامز در شیکاگو تاسیس شد. او دیده بود که خواهرش مخلوطی از وازلین و خاکستر ذغال را به مژه های خود می زند تا تیره تر شوند و تصمیم گرفت محصولی شبیه به ریمل های امروزی تولید کند، سپس اسم اولین محصول و برندش را به افتخار خواهرش میبلین گذاشت. این برند کار خود را با تولید ریمل شروع کرد و اکنون یکی از بزرگترین برندهای جهان است. شرکت میبلین در سال 1996 توسط شرکت لورال خریداری شد و هم اکنون زیرمجموعه ای از این شرکت فرانسوی است.