اسپری فیکس پلاس گلد مک یک اسپری فیکساتور و آبرسان عالی که حاوی ذرات مروارید که سبب درخشان شدن شگفت انگیز پوست می شود. فرمولاسیون این اسپری به گونه ای است که به صورت آنی پوست را نرم،لطیف و مرطوب می کند و به آن جلوه ای زیبا و بی نظیر می دهد. این  اسپری یک تسکین دهنده و شاداب کننده پوست است که بلافاصله پس از استفاده یک درخشندگی خیره کننده ای به پوست می دهد و سبب تقویت آرایش می شود. اسپری فیکس به شما اجازه می دهد که در هر زمان و مکان که بخواهید غبار خستگی و از بین رفتن درخشندگی میکاپ خود را دوباره باز گردانید و آن را به خوبی نگه دارید.این محصول پوست را نرم،با طراوت و آبرسانی می کند و میکاپ را تا 12 ساعت تنظیم و متعادل می کند و به آن جلوه ای زیبا و خیره کننده می دهد.

این اسپری فوق العاده غنی شده از ویتامین ها و مواد معدنی است که سبب آرامش و التیام پوست می شود و از آن می توانید قبل از میکاپ نیز برای لطیف و نرم شدن پوست نیز استفاده کنید که به همراه آن درخشندگی بی نقصی به پوست می دهد.مواد اسپری فیکس سبک و غیر چسبنده است و شما را مطمئن می کند که آرایش مدت زیادی همانند همان لحظه اول روی پوستتان باقی بماند و  با ایجاد مانع برای تعریق، آرایش را در برابر به هم ریختن یا محو شدن مقاوم می کند.

حجم:

100 میلی لیتر

روش مصرف:
قبل از استفاده از این محصول آن را به خوبی تکان دهید تا مواد به صورت یکنواخت پخش شود.سپس در حالی که چشمان و دهان کاملا بسته است از یک فاصله مناسب به طور مساوی به روی صورت اسپری کنید.

نکته:

از این اسپری در هر زمان و مکانی که بخواهید می توانید استفاده کنید.(قبل از میکاپ،پس از میکاپ)

نظرات دوستان

برند آمریکایی مک در سال 1984 توسط فرانک توسکان (میکاپ آرتیست) و فرانک آنجلو (صاحب یک آرایشگاه) تاسیس شد. این دو نفر ابتدا با نیت جلوه بیشتر لوازم آرایشی در عکاسی ها دست به تولید محصولات آرایشی زدند. اما کم کم با توجه به خرید سلبریتی ها و متخصصین مد توانستند اولین مغازه خود را در کانادا تاسیس کنند.