نت‌های مهم در عطر نیشان هسیوات ایکس آناناس، برگاموت، لیمو، فلفل صورتی،گل یاس، شکوفه پرتقال، وتیور و پچولی است. در هرم بویایی آن در شروع حس و حال دودی در چند ثانیه اول و فضایی مرکباتی، کمی ترشی و شیرینی آناناس را داریم. با گذر اندک زمانی در نت‌های میانی حس و حال ادویه‌ای فلفل صورتی که فضای گل‌های سفید را تقویت می‌کند و روایح شکوفه پرتقال که حس پودری و انیمالیک را ایجاد می‌کند. و در نهایت در نت‌های پایه حس چوبی تمیز به همراه وتیور حس‌وحال ادویه‌ای‌تر، گلی‌تر و البته خاص‌تری را نسبت به عطر نیشانه هاجیوات به ارمغان می‌آورد.

سایز 100 میل
طبع خنک و تلخ
گروه بویایی مرکبات معطر
جنسیت زنانه و مردانه
فصل تمام فصل ها
ماندگاری بسیار طولانی مدت
پراکندگی بسیار خوب
نظرات دوستان

نیشانه، با الهام از سنن ریشه‌‌دار، چشم‌انداز مدرن و ساختار جهان‌وطنی استانبول که تمدن‌‌‌های بسیاری را پذیرفته، آماده است با عطرهای منحصربه‌فرد و پیچیده و حس ظریف مجموعه‌‌‌های هنری آن نشانگر ارزشمندی شما و عزیزانتان باشد.

با توجه به اینکه رایحۀ ظریف می‌‌‌تواند یادآوری‌‌‌های ارزشمندی را در کنار احساسات روشنگرانه باز آورد، نیشانه با افتخار اولین مجموعه عطر‌‌های نیش «مجموعۀ اکستریت د پارفوم» ترکیه را ارائه می‌‌‌کند.

پس از عرضۀ مجموعۀ کلن پارفوم - فرمول جدید بسیار غلیظ ادوپارفیوم - و شمع‌‌‌های معطر فوق‌العاده خوش‌بو، لوکس و منحصر‌به‌فرد، تقریباً دو سال طول کشید تا اسانس‌‌‌های نادر مجموعه 16 رایحه‌ای اکستریت د پارفوم ایجاد شود. این مجموعه عطردوستان در سراسر جهان را متحیر کرد. نت‌‌‌های عطر این مجموعه با ظرافت انتخاب شدند تا داستان‌‌های زندگی بی‌نظیری را برای عطردوستان بازگو کنند. از همه دعوت می‌‌‌شود که ترکیبی از فرهنگ‌‌های استانبولی را با عطر نیشانه احساس کنند.

عطرهای نیشانه به عنوان ادای احترام به احساسات و خلق و خوی‌‌‌های مختلف برای به خاطر سپردن لحظات زیبا طراحی شده‌اند.

با بهره‌گیری از ادکلن‌‌‌های شیک برای میهمان‌نوازی از میهمانان، عطرسازان نیشان در آرزوی نوسازی این سنت به‌اشتراک‌گذاری بوی دلپذیر با دیگران بودند. با الهام از عطر‌‌های پر زرق و برق استانبول و فرهنگ‌‌های ارزشمند بی‌شمار مناطق مختلف جهان غالب، مشکل اصلی دستیابی به فرمول مشخصی با آمیختن آگاهانۀ تحسین‌برانگیزترین عطر‌‌های باکیفیت از منابع طبیعی سراسر جهان برای ایجاد رایحه‌‌‌های متمایز و درازمدت و گسترش حس عمومی لذت بود.

هر شمع معطر شیک نیشانه از موم گیاهی ارگانیک و سازگار با محیط زیست ساخته شده است. در مقایسه با شمع‌‌‌های موم پارافین، شمع‌‌‌های موم سبزیجات آرام‌تر و روشن‌تر می‌‌‌سوزند الگوی کریستالی متمایزی را به وجود می‌‌‌آورند، و سطح بیشتری از عطر را جذب می‌‌‌کنند و به دلیل این ساختار بزرگ مولکولی کریستالی آن را روان‌تر رها می‌‌‌کنند.

در کنار تأثیر رایحه‌درمانی به لطف رایحه‌‌‌هایی که به طور آگاهانه انتخاب شده‌اند و فضا را معطر به عطر‌‌های آرامش‌بخش و زنده‌کننده می‌‌‌کنند، تمام شمع‌‌‌های معطر لوکس نیشانه برای جذاب کردن هر گونه محیط داخلی طراحی شده‌اند.

درست مانند بطری‌‌‌های عطر، شمع‌‌‌های معطر نیشانه هدیه‌‌‌های شگفت‌‌انگیزی برای هر مناسبت با بسته‌بندی دست‌ساز زیبا و جذاب خود هستند که در آن ظرافت و کارایی همدیگر را تکمیل می‌‌‌کنند.