کانسیلر Instant Age Rewind میبلین یک کانسیلر مایع می باشد که یک بافت فوق العاده نرم پوست چشم شما را بدون هیچ گونه نقصی نشان می دهد.این کانسیلر نواحی تیره اطراف چشم،عیب های آن را کاملا از بین می برد و آن را یکدست و همگون کرده و با رنگ پوستتان هماهنگ ساخته و جلوه ای روشن و زیبا به آن می دهد.

ترکیب منحصر به فردی در فرمولاسیون این محصول استفاده شده که حس سبکی دارد و باعث سنگینی و چروک اطراف چشم نمی شود و حاوی فرمولاسیون فعال هالوکسیل است که این مواد در کاهش ظاهر پف و سایه های اطراف چشم بسیار تاثیر دارد و همچنین دارای آب توت برای آبرسانی پوست دور چشم غنی شده است و بر روی ناحیه ظریف چشم لطیف باقی مانده و یک میکاپ بی عیب و نقص را فراهم می کند.

استفاده از این کانسیلر باعث می شود تا با پوشانندگی تیرگی و پف اطراف چشم، چهره شما حالت جوانتری پیدا کرده و پوستتان ظاهر طبیعی و بهتری داشته باشد.

این محصول دارای اسفنجی است که استفاده از آن را راحت تر کرده است.

حجم:

6 میلی لیتر

روش مصرف:

پس از مصرف کرم پودر این محصول را با استفاده از اپلیکاتور به آرامی بدون استفاده از فشار مضاعف روی پوست چشم خود پخش کنید. سعی کنید از کانسیلر اصل و مناسب استفاده کنید.

نظرات دوستان

میبلین یک شرکت محصولات آرایشی، مراقبتی و عطر در نیویورک آمریکا است. این شرکت در سال 1915 توسط توماس لایل ویلیامز در شیکاگو تاسیس شد. او دیده بود که خواهرش مخلوطی از وازلین و خاکستر ذغال را به مژه های خود می زند تا تیره تر شوند و تصمیم گرفت محصولی شبیه به ریمل های امروزی تولید کند، سپس اسم اولین محصول و برندش را به افتخار خواهرش میبلین گذاشت. این برند کار خود را با تولید ریمل شروع کرد و اکنون یکی از بزرگترین برندهای جهان است. شرکت میبلین در سال 1996 توسط شرکت لورال خریداری شد و هم اکنون زیرمجموعه ای از این شرکت فرانسوی است.