Versace Dylan Blue

Versace Pour Homme Dylan Blue (M) 100ml Edt Spr
Versace Pour Homme Dylan Blue (M) 100ml Edt Spr
Versace Pour Homme Dylan Blue (M) 100ml Edt Spr

تعداد :


1,180,000 تومان

ادو توالت مردانه پور هوم دیلان بلو ورساچه عطری از برند ایتالیایی ورساچه است که در اواخر سال 2016 میلادی به بازار عطر جهان عرضه گردید. این عطر از کلکسیون عطری Versace Pour Homme روانه بازار شده است. Dylan Blue عطری با رایحه سرخسی و آروماتیک که تفسیری از قدرت و کاریزمای یک مرد است که از طریق طراوت مدرن و نیروی اغواکننده مدیترانه ای منتقل می گردد.
نت های چوبی عنبر موجود در این عطر، یادآور سنت است، با این حال ترکیب هوشمندانه رایحه های مرکباتی ازجمله ترنج و گریپ فروت، حس مدرنیته را القا می نماید. همچنین نت های آبی موجود در این محصول، طراوتی فرح بخش را به این عطر می افزاید. علاوه بر آن، نت هایی با رایحه های فلفل سایه، چوب پاپیروس و عود نیز مردانگی را به این عطر باشکوه هدیه می کند و قلب تپنده ورساچه پور هوم دیلان بلو را شکل می دهد. نت های پایانی آن نیز که مرکب از رایحه های مشک معدنی اغواکننده، دانه تونکا و زعفران است، یادآور فردیت، خاص و متمایز بودن یک مرد است.
بطری این عطر دارای خطوطی مشخص و تیره رنگ است، بطری ای به رنگ آبی مدیترانه ای با درپوشی طلایی که نشان مدو سای طلایی رنگی نیز در قلب آن جای گرفته است. ادو توالت Dylan Blue عطری از شرکت Versace است که برای استفاده آقایان مناسب است.
خانواده بویایی: آروماتیک، سرخسی
نت های بالایی: برگ انجیر، گریپ فروت، نت های دریایی و ترنج کالابریایی
نت های میانی: امبروکسان، فلفل سیاه، نعناع هندی، پاپیروس و برگ بنفشه
نت های پایه: زعفران، دانه تونکا، عود و مشک

سایز 100 میل
طبع خنک و تند و شیرین
گروه بویایی معطر سرخس گونها
عطار  
جنسیت مردانه
نوع عطر ادو تویلت
فصل تمام فصول
ماندگاری بسیار خوب
پراکندگی متوسط

نظرات مشتریان

    برای این کالا نظری ثبت نشده است