Jimmy Choo (W) 100ml Edp Spr

Jimmy Choo (W) 100ml Edp Spr
Jimmy Choo (W) 100ml Edp Spr
Jimmy Choo (W) 100ml Edp Spr

تعداد :


0 110,000 تومان

طر جيمي چو در سال 2011 توسط جيمي چو، ساخته و روانه ی بازار شد. و به نام جيمي چو نام گذاری شد. برند جيمي چو در بين مردم، بيشتر با کفش ها و لوازم مد لوکسي که توليد کرده است شناخته مي شود، اما، جيمي چو حضور خود در دنياي عطرها را با توليد اين عطر اعلام کرد. ادکلن جيمي چوی زنانه اولين عطری است که توسط اين برند معروف توليد شد که از رايحه اي معتدل و شيرين بهره برخوردار است. اين عطرها در سبک و ترکيب بسيارمتفاوت می باشند، برخی از رايحه ها دارای ترکيب غليظ هستند که آنها را در يک دسته بندي قرار مي دهد. ترکيبات عطر جيمي چو منحصر به فرد است ودر هر دو جنس مردانه و زنانه و بدون حساسيت می باشد.هر فردي که رايحه ی عطر جيمي چو را تنفس مي کند، بسيار شگفت زده خواهد شد. ادکلن زنانه جيمي چو با رايحه ي شيرين مناسب براي همه فصل ها مخصوصا بهار و تابستان می باشد.

 

ويژگی های عطر جيمي چو

بطري هاي شيشه اي ادکلن هاي جيمي چو درعطر و بوي خود متمايز هستند. جيمي چو مي داند که ظاهر يک برند چقدر در ميان مشتريان آن تاثير ميگذارد. در نتيجه، طراحان عطر جيمي چو تقريبا به طراحي بطري هاي شيشه اي توجه خاصي کرده اند. نتيجه اين اهميت و توجه اين طراحان، باعث ساخت يک بطري شيشه اي با ظاهري زيبا و منحصر به فرد می باشد که هر زني مشتاق است که درميز آرايش خود آن را داشته باشد. اگر به شيشه ي عطر جيمي چو توجه کنيد، با طراحي خاص و زيبايی که دارد بسيار شگفت زده شده و به سرعت جذب آن خواهيد شد و با آن ارتباط ذهني برقرار خواهيد کرد. روي قسمت بالايی بطري اين عطر، نام (Jimmy Choo) با زيبايی خاصی حک شده است. ادکلن جيمي چو بسيارخيره کننده و زيباست و مخصوص زنان جذاب و با اعتماد به نفس بالا که روحيه شاد و تنوع طلب دارند، ساخته شده است.

نت اوليه : زنجبيل , گلابی , ماندارين
نت مياني : اركيد , رز نايف
نت پايانی : سرو , نت هاي چوبی
عطر جيمي چو ، با رايحه ای شيرين، مناسب برای بانوان خاص، شيک، و البته جذاب می باشد. اين عطر با رايحه ای شيرين، ميوه اي و گلدار است که رايحه نعناي هندي در آن از ابتدا تا انتها حضور پررنگ و قدرتمندي دارد. رايحه ابتدايي ادکلن جيمي چو با بوي نيمه شيرين و شاداب گلابي آغاز ميشود که حضور آن در کنار نعناي هندي حسي تند و تيز، گياهي و کمي سبز را به آن اضافه مي کند. با گذر زمان رايحه ی اين عطر شيرين تر شده و حس وانيلي و خامه اي به خود مي گيرد و حضور گل ارکيد نيز رايحه ای بهتر و مطلوب تر را به اين ادکلن مي بخشد. اين عطر خيره کننده و زيبا مخصوص زنان با اعتماد به نفس بالا که روحيه شاد و خرم دارند، ساخته شده است. پخش بوي خوب و مطبوع و ماندگاري بسيار بالا از ديگر ويژگی های برجسته و مهم عطر جيمي چوی زنانه است و علاوه بر تابستان، درفصل های ديگر سال نيز قابل استفاده می باشد.

 

  • حجم : 100 میلی گرم
  • کشور مبدا برند : فرانسه
  • گروه بویایی : شیرین
  • طبع : گرم
  • غلظت : ادوپرفیوم
  • مناسب برای : بانوان

نظرات مشتریان

    برای این کالا نظری ثبت نشده است