این محصول فرانسوی با پوست‌های مختلط، خشک، معمولی، حساس و چرب هم‌خوانی کامل داشته و با فرمولاسیون بدون چربی و ضدآبش بر روی پوستتان غوغا می‌کند. مواردی چون ماندگاری 30ساعته، پوشش کامل، بافت سبک، فاقد چربی و روغن و عدم انسداد منافذ پوستی، ویژگی‌های بی‌اهمیتی نیستند که به‌راحتی بتوان از آن‌ها صرف‌نظر کرد. بنابراین اگر فعالیت روزانه‌ فراوانی دارید، این کرم دقیقا برای شما ساخته شده است.

کرم‌پودرها به‌خاطر خواص پوشانندگی نقائص پوستی همواره در کنار بانوان هستند و آن‌ها را در مکان‌ها و زمان‌های بااهمیت همراهی می‌کنند. عواملی چون گذشت زمان، تغذیه نادرست، قرارگرفتن در نور آفتاب به‌مدت طولانی و موارد مختلف دیگر باعث کاهش بافت چربی زیر پوست و افت آن می‌شوند. به این لیست می‌توان انواع لک‌ها، جای زخم و بسیاری موارد دیگر را اضافه کرد. در این زمان است که کرم پودرها، رویایی‌ترین هدیه را برای انواع پوست‌ها به ارمغان می‌آورند.  

اما با کرم پودر سوپر استای اکتیو ور۳۰ساعته میبلین، اوضاع به‌طرز خارق‌العاده‌ای بهتر هم می‌شود. این کرم پودر در برابر تعریق مقاوم بوده، عیوب پوستی را پوششی کامل می‌دهد. علاوه‌بر این با رنگ‌بندی متنوع، با انواع سلیقه‌ها تناسب داشته و برای انواع پوست‌ها جوابگو است. این محصول با دارابودن تکنولوژی میکرو فلکس، باعث جلوگیری از بروز چربی و تعریق در طول مدت استفاده می‌شود. این قضیه مخصوصا برای بانوان پرتلاشی که در تمام طول روز درگیر امور کاری هستند، گرهگشا است. 

این محصول جذاب کاری از برند میبلین فرانسوی با نام لاتین Maybelline است که در سال 1915 راه‌اندازی و در سال ۱۹۱۷ تاسیس شد. موسس این برند توماس لایل ویلیام بوده و برای شروع از ابتکار خواهرش برای ساخت ریمل استفاده کرد. توماس لایل ویلیام شیمیدانی بود که با استفاده از علم شیمی و کمی خلاقیت، محصول جدیدی به‌نام ریمل تولید کرد. 

با موفقیت‌های پی‌درپی، او تصمیم گرفت با نام برند میبلین به‌طور رسمی کار کند. نام برند در واقع تشکر از زحمات خواهرش میبل است که ایده‌ اولیه ریمل را به او داد.

روش استفاده از کرم‌پودرها معمولا شبیه به هم هستند. به این ترتیب که ابتدا با استفاده از یک پاک‌کننده‌ متناسب با نوع پوستتان، صورت را از هرگونه آلودگی و آرایشی تمیز کنید. با استفاده از  مرطوب‌کننده‌ بدون چربی، پوست را مرطوب کرده و شروع به استفاده از کرم کنید. کرم پودر سوپر استای اکتیو ور ۳۰ ساعته میبلین را از طریق براش آرایشی، اسفنج یا نوک انگشتان به‌صورت ضربه‌ای روی پوست پخش کنید؛ حتی می‌توانید این مرحله را برای بار دوم نیز انجام دهید.


برای طبیعی‌تر به‌نظررسیدن کرم پودر، بهتر است که هنگام استفاده از آن، دهانتان را باز نگه دارید؛ به این ترتیب ناحیه گردن شما در معرض دید قرار گرفته و خط مشخص فک شما از بین می‌رود. با اتمام آرایش، دستمال کاغذی را به‌آرامی روی پوست کشیده تا کرم روی پوست یکنواخت‌ و طبیعی‌ به نظر برسد.

نظرات دوستان

میبلین یک شرکت محصولات آرایشی، مراقبتی و عطر در نیویورک آمریکا است. این شرکت در سال 1915 توسط توماس لایل ویلیامز در شیکاگو تاسیس شد. او دیده بود که خواهرش مخلوطی از وازلین و خاکستر ذغال را به مژه های خود می زند تا تیره تر شوند و تصمیم گرفت محصولی شبیه به ریمل های امروزی تولید کند، سپس اسم اولین محصول و برندش را به افتخار خواهرش میبلین گذاشت. این برند کار خود را با تولید ریمل شروع کرد و اکنون یکی از بزرگترین برندهای جهان است. شرکت میبلین در سال 1996 توسط شرکت لورال خریداری شد و هم اکنون زیرمجموعه ای از این شرکت فرانسوی است.